Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39143112 Madrasser
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 38 400 000,00 SEK