See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Simulation training for Hoist operators
Beskrivning: Simulation training for the Swedish Maritime Administrations Hoist operators
Intern identifierare: 26-01641
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80650000 Utbildning och simulering: luftfartyg, robotar och rymdfarkoster
Ytterligare klassificering (cpv): 80510000 Specialutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000