330387-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Förbandsmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörbandsmaterial
BeskrivningSe upphandlingsdokument.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelRJL 2024/3921 Förbandsmaterial