330413-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rivning – Rivning av Högsätra sjukhus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRivning av Högsätra sjukhus
BeskrivningUpphandling av: Rivning av Högsätra sjukhus - Lidingö
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45111100 Rivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126814:Lot:1