2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solskydd
Beskrivning: Beställaren avser att upphandla en (1) leverantör för inköp och montering av solskydd, insynsskydd samt mörkläggning såsom persienner, markiser, rullgardiner. Leverantören ska även komplettera, reparera, justera och demontera beställarnas nuvarande anordningar.
Intern identifierare: 25/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtal Solskydd
Beskrivning: Ramavtal för inköp och montering av solskydd, insynsskydd samt mörkläggning såsom persienner, markiser, rullgardiner. Entreprenören ska även komplettera, reparera, justera och demontera beställarnas nuvarande anordningar.
Intern identifierare: 1700069
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: E-faktura/E-handel för Eskilstuna kommun
Beskrivning: Information, e-handel
Intern identifierare: 1725268