See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter 2.0
Beskrivning: Upphandlingskonsulter
Intern identifierare: RS2024/2018
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1) (3)
Beskrivning: Upphandlingskonsult
Intern identifierare: RS2024/2018-01
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Informationsfrågor