See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lärplattform
Beskrivning: Upphandling av lärplattform för enligt nedan skolformer: - Förskola - Grundskola - Gymnasieskola - Vuxenutbildning
Intern identifierare: BUN 2025/174-1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Förskola
Beskrivning: Upphandlingen avser lärplatform till förskola
Intern identifierare: 1786492-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Grundskola
Beskrivning: Upphandlingen avser lärplattform till grundskola
Intern identifierare: 1786493-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde Gymnsieskola
Beskrivning: Upphandlingen avser lärplattform till gymnasieskola
Intern identifierare: 1786494-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde Vuxenutbildning
Beskrivning: Upphandlingen avser lärplattform till vuxenutbildningen.
Intern identifierare: 1786495-4