330510-2026 - Resultat
Sverige – Motorfordon för godstransport – Lastväxlarbil Motala NY
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastväxlarbil Motala NY
BeskrivningInköp av en Lastväxlarbil 32 tons totalvikt med Tipp och plogutrustad
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125186:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon