See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Processkemikalier, polymerer, för rening av avloppsvatten.
Beskrivning: Processkemikalier, polymerer, för rening av avloppsvatten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Skellefteå kommun: Total summa
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122172:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Norsjö kommun: Totalt summa
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122172:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Malå kommun: Total summa
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122172:Lot:3