2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vägmärken och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för vägmärken (ej upplysta) med tillhörande produkter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34992200 Vägskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107814:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34992300 Gatuskyltar, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar