See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort
Beskrivning: Upphandlingen avser gåvor, till Borås Stads anställda, i form av presentkort för användning i butiker och verksamheter i Borås Stad.
Intern identifierare: 2025-000016IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000