330644-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning – Respiratorisk befuktningsenhet med flödeskontroll
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRespiratorisk befuktningsenhet med flödeskontroll
BeskrivningAvropsavtal avseende respiratoriska befuktningsenheter med flödeskontroll
Intern identifierareSÖS 2024-0976
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33157000 Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000