33065-2021 - ResultatSverige-Hudiksvall: Snöröjning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vinterväghållning Hudiksvall
Referensnummer: 8032
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Utförande av snöröjning och halkbekämpning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3
Del nr: 4
Del nr: 5
Del nr: 6
Del nr: 7
Del nr: 8
Del nr: 9
Del nr: 10
Del nr: 11
Del nr: 12
Del nr: 13
Del nr: 14
Del nr: 15
Del nr: 16
Del nr: 17
Del nr: 18
Del nr: 19
Del nr: 20
Del nr: 21
Del nr: 22
Del nr: 23
Del nr: 24
Del nr: 25
Del nr: 26
Del nr: 27
Del nr: 28
Del nr: 29
Del nr: 30
Del nr: 31
Del nr: 32
Del nr: 33
Del nr: 34
Del nr: 35
Del nr: 36
Del nr: 37
Del nr: 38
Del nr: 39