330692-2020 - ÄndringSverige-Farsta: Social omsorg med inkvartering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Enstaka platser för vuxna inom Socialpsykiatri på HVB
Referensnummer: Dnr 2.11.2-18/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av enstaka platser för vuxna inom Socialpsykiatri på HVB, Stockholms stad.