Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre skötsel Sunne Fastighets AB 2022
Referensnummer: UH-2022-29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Yttre skötsel Sunne Fastighets AB.
Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera delområden;
Delområde 1: Ägda fastigheter
Delområde 2: Förvaltande fastigheter
Se upphandlingsdokument/förfrågningsunderlag för ytterligare information.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77300000 Trädgårdstjänster, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster, 98300000 Diverse tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen