Konsultförmedlare – Verksamhets- och organisationskonsulter.
Referensnummer: C 2017-0465
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal med en förmedlare av organisations- och verksamhetskonsulter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79600000 Rekryteringstjänster, 79610000 Personalförmedling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Förmedlaren ska hitta de, med avseende på aktuell kravspecifikation, mest lämpliga konsulterna som finns tillgängliga på marknaden. Konsultförmedlaren ska bistå beställaren med att tillvarata konkurrensen på marknaden samt säkerställa goda kommersiella villkor.