2. Förfarande
Förfarande
Titel: TV-abonnemang
Beskrivning: TV-abonnemang för Sjöfartsverkets verksamhetsställen.
Intern identifierare: 26-01152
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92220000 Televisionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92224000 Digital-tv
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000