Härnösands kommun och Härnösand Energi & Miljö AB (Beställaren) inbjuder till anbudsgivning gällande IT-tillbehör med löpnummer UH-2022-060, enligt instruktioner och bifogade handlingar.
Ramavtal kommer att tecknas med en (1) leverantör.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30237200 Datortillbehör
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avtalet omfattar leverans IT-tillbehör, såsom:
lagringsmedia, usb-minnen
webbkamera
headset
kablar som nätverkskabel, anslutningskabel
projektorer
möss, mus
tangentbord
mm.