See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF- Låssmedstjänster och produkter omr Göteborg
Beskrivning: Förvaltningen fastighet, stöd och service (Västfastigheter) upphandlar ett ramavtal avsett för låssmed, tjänster och material, installation och service, för entreprenad och drift. Denna upphandling avser geografiska området Göteborg
Intern identifierare: SFSS 2025-01387
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44521100 Lås, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000