331010-2017 - ÄndringSverige-Tumba: Personalförmedling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av bemanningspersonal – upphandlare och upphandlingsassistent.
Referensnummer: 2017:69
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av bemanningspersonal – upphandlare.