331088-2025 - Resultat
Sverige – Uthyrning av helikoptrar med besättning – Upphandling av ramavtal helikoptertjänster inom naturvårdsbränning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av ramavtal helikoptertjänster inom naturvårdsbränning
BeskrivningLänsstyrelsen Gävleborg avser upphandla ett ramavtal av helikoptertjänster inom naturvårdsbränning.
Intern identifierare1850-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60424120 Uthyrning av helikoptrar med besättning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000