331156-2022 - ResultatSverige-Västerås: Markskötsel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Hårdvallsslåtter
Referensnummer: 512-1152-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen inbjuder härmed intresserade leverantörer att komma in med anbud avseende upphandling av Hårdvallsslåtter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77312000 Ogräsröjning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen