33119-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallscontainrar – Lastväxlarflak till Återvinningscentraler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlarflak till Återvinningscentraler
Beskrivning: Lastväxlarflak till återvinningsstationer
Intern identifierare: Ks 112/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
Ytterligare klassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl, 44613000 Stora containrar, 44613300 Standardcontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtalsvillkor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på varan
Beskrivning: Krav på lastväxlarflak
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Ramavtal gällande lastväxlarflak till återvinningscentraler
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Ramavtal gällande lastväxlarflak till återvinningsstationer