2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sänkautrustning (ESR) för sjukhuslaboratorier
Beskrivning: Utrustning till sjukhuslaboratorier för analys av sänka (ESR).
Intern identifierare: RS 2025-01430
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38434520 Apparater för analys av blod
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000