331403-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Ammunition för flottan
Meddelande om tilldelning av kontrakt på försvars- och säkerhetsområdet
Varor
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ammunition MASS OMNITRAP.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Köp
Nuts-kod
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Ammunition for MASS OMNITRAP system.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
35332000 Ammunition för flottan
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.
Värde: 750 000 EUR
exkl. moms