2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan - DIS Teknikkonsulter - Byggledare Renovering SK10 Skorsten
Beskrivning: Vi söker en byggledare för Projekt Renovering SK10 Skorsten. Se anbudsinbjudan för detaljer.
Intern identifierare: 23/18
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000