331451-2022 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Certifieringstjänster för elektroniska signaturer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lösning för e-underskrift
Referensnummer: 22/64
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79132100 Certifieringstjänster för elektroniska signaturer
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun avser att upphandla en lösning för e-underskrift.