331452-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Byggteknisk ledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projektledning inom planering, utredning och projektering av mark- och anläggningarbete
Referensnummer: 22/85
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71540000 Byggteknisk ledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser projektledning inom planering, utredning och projektering av mark- och anläggningarbete