331460-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk provning, analys och konsulttjänster – Ramavtal modelleringskonsult för VA
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal modelleringskonsult för VA
BeskrivningStenungsunds kommun bjuder in intresserade leverantörer till anbudsgivning. Omfattning på upphandlingen framgår av upphandlingsdokumentet i sin helhet.
Intern identifierare2024-587
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelTekniska konsulter