See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Analgesiapparater/lustgasmixrar till Region Skåne
Beskrivning: Upphandling avser att omfatta ett ramavtal för analgesiapparater inom Region Skåne. Upphandlingens huvudsakliga ändamål är att förse förlossningsavdelningar inom Region Skåne med analgesiapparater/lustgasmixrar. Utrustningen kommer även att användas inom andra områden för både barn och vuxna patienter.
Intern identifierare: 2021-O002235
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000