2. Förfarande
Förfarande
Titel: Järnhandelsvaror
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för anskaffning av järnhandelsvaror via e-handel och i butik.
Intern identifierare: KS 2024/00126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder, 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial, 24960000 Olika slag av kemiska produkter, 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 35113400 Skydds- och säkerhetskläder, 42600000 Verktygsmaskiner, 44300000 Kabel, lina och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000