See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggentreprenör för Samverkansentreprenad - F-Kvarteret - Luleå
Beskrivning: Till Nybyggnation av F-huset
Intern identifierare: 25/138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Nybyggnation av F-kvarteret
Intern identifierare: 1765282-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Samverkansentreprenad
Intern identifierare: 1765283-1