331560-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Mark- och VA-projektör för gatu- och allmän platsmark
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mark- och VA-projektör för gatu- och allmän platsmark
Beskrivning: Upphandling avseende ramavtal för Kknsulttjänster inom mark- och VA-projektering för gatu- och allmän platsmark, med löpande avrop under avtalstiden.
Intern identifierare: SBN/2025:119
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000