See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning Boxholms kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser snöröjning inom Boxholms kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97894:Lot:1