2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster avseende markförhandling/ fastighetsjuridik
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Ramavtal för leverans av konsulttjänster avseende markförhandling/fastighetsjuridik till koncernen Göteborg Energi. Huvudsakligen är uppdragen som heltid eller deltidtjänster där kontrakterade resurser är stationerade hos Beställaren. Beställaren har ett behov av motsvarande ca 4 heltidstjänster.
Intern identifierare: 24-0063
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: .Mall 2021 Gbg Energi