2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsnära insamling av förpackningsavfall
Beskrivning: Fastighetsnära insamling av förpackningsavfall från flerbostadshus, inklusive småhus och flerfamiljshus. Upphandlingen omfattar insamling, transport och avlämning av förpackningsavfall.
Intern identifierare: TND/2025:483
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000