Upphandlingen omfattar följande: Materialanskaffning, produktion, och distribution av pappersfakturor, e-fakturor, e-postfakturor, Kivra-fakturor och EDI-fakturor samt andra kunddokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79571000 Utskick, 79811000 Digitaltryckning, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen