331780-2025 - Resultat
Sverige – Bemanningstjänster för enskilda – Anbudsinbjudan 57
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan 57
BeskrivningBehovet avser en (1) socionomkonsult. Konsulten ska utifrån begäran från domstol lämna upplysningar och genomföra utredningar i mål om vårdnad, boende och umgänge. Uppdraget varar från 2025-04-01 (med flexibel inställelsetid t.o.m 2025-04-07) till och med 2025-05-31 med rätt till förlängning enligt avtalet.
Intern identifierareAVN 2025/404
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSe upphandlingsdokumment
Intern identifierareAnbudsinbjudan 57