See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster till huvudkontor i Gävle
Beskrivning: Svenska ESF-rådet upphandlar lokalvård till huvudkontoret i Gävle. Upphandlingen genomföras som en reserverad upphandling enligt 4 kap. 18§ LOU.
Intern identifierare: 2024/00093
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mervärde
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Denna del ska väljas och besvaras om anbudsgivare önskar att lämna bevis på avsnitt 3 - Krav på leverantören direkt vid anbudstillfället. Läs mer i avsnitt 2.2.2. Del Egenförsäkran (ESPD) ska då INTE besvaras.