2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil kärltvätt - 2
Beskrivning: Denna upphandling avser avtal om entreprenad för mobil kärltvätt, för avfallskärl i småhus och flerbostadshus/verksamheter.
Intern identifierare: 25/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000