332048-2020 - ResultatSverige-LJUNGBY: Mobila byggnader och modulbyggnader
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Moduler till Återvinningshus
Referensnummer: AVT2020/0015
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av moduler med viss inredning, till Återbrukshus på Bredemad i Ljungby.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av moduler med viss inredning, till
Återbrukshus på Bredemad i Ljungby.