2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utdatatjänster för Gästrike återvinnare
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar utdatatjänster.
Intern identifierare: 50879
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Utdatatjänster för Gästrike återvinnare