2. Förfarande
Förfarande
Titel: Commvault 2026
Beskrivning: Frivillig förhandsinsyn avseende Commvault. Se bilaga "Frivillig förhandsinsyn - FK 2026008956" för mer detaljer.
Intern identifierare: FK 2026/008956
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48710000 Programvara för säkerhetskopiering eller återställning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Commvault 2026