332239-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Turistinformation – Turistbyrå Ljusdals Kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Turistbyrå Ljusdals Kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Turistbyråverksamhet i Ljusdals Kommun
Intern identifierare: 16333
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63513000 Turistinformation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Turistbyrå Ljusdals Kommun