See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Röststyrd optikhållararm
Beskrivning: Röststyrd optikhållararm - för styrning av optiken vid laparoskopiska operationer.
Intern identifierare: RS 2024-01066
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal