2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gasolförsörjning TvA
Beskrivning: Upphandling av gasol inklusive tank till Tvätteriet Alingsås
Intern identifierare: RS 2025-01027
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000