See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare
Beskrivning: Naturvårdsverket inbjuder er att inkomma med anbud gällande offentlig upphandling av konsulttjänst byggledare inför och under byggnation av entréuppdrag Nämdöskärgården på ön Bullerö, Värmdö kommun.
Föregående meddelande: 412267-2023
Intern identifierare: NV-03791-24
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000