332495-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Brandbekämpningsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandsläckare mm
Referensnummer: 271/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35111000 Brandbekämpningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av brandsläckare med tillhörande tjänster.