332582-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Röntgenapparatur
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala röntgensensorer
Referensnummer: 2-2304/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33111000 Röntgenapparatur
II.1.4.
Kort beskrivning
Karolinska Institutet inbjuder er härmed att lämna anbud avseende intraorala röntgensensorer för integrering i befintligt röntgensystem.