33274-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Tekniska konsulter åt KKB fastigheter, KKL och Kävlinge kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter åt KKB fastigheter, KKL och Kävlinge kommun
BeskrivningTekniska konsulter åt KKB fastigheter, KKL och Kävlinge kommun
Intern identifierare24/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000